ul. Dynasy 4 lok. 55, Warszawa (Tamka)

   Biuro Rachunkowe Czynne Pon. -  Pt.: 9:00 – 17:00. 

   +48 22 224 04 88

O Nas

Dlaczego My?

 

Dział księgowy opiera się na odpowiedzialnych i doświadczonych pracownikach, których pasją jest szukanie odpowiednich rozwiązań, łączących księgowość kreatywną (nastawioną na maksymalną optymalizację podatkową, chroniącą Klienta przed nadmiernymi obciążeniami podatkowymi) z księgowością zachowawczą (ukierunkowaną na minimalizowanie ryzyka finansowego).


Każdym Klientem kompleksowo zajmuje się jedna osoba, dzięki czemu obsługa jest sprawniejsza, a kontakt z Klientem bardziej bezpośredni. Trudniejsze zagadnienia i problemy rozwiązywane są w większym zespole. W ten sposób szukamy rozwiązań patrząc na sprawę z różnych perspektyw i konfrontując stanowiska oraz swoje doświadczenia, jakie każdy z nas nabył podczas swojej dotychczasowej praktyki zawodowej.

Korzyści ze współpracy z nami

Jakość


Potrafimy zapewnić usługi księgowe na najwyższym poziomie w konkurencyjnej cenie. Nieustannie udoskonalamy systemy komputerowe, które ułatwiają prowadzenie biznesu naszym Klientom. 

Profesjonalizm


Każdego Klienta traktujemy z szacunkiem i zaangażowaniem. Szczególną uwagę przywiązujemy do jego celów i potrzeb.

Zaangażowanie


Relacje z naszym i Klientami wykraczają poza zwykłą księgowość i raportowanie. My pomagamy rozwijać ich firmy.

Misja Firmy

 

W 2005 roku weszliśmy na rynek jako niewielkie, rodzinne biuro rachunkowe. Od tego czasu poczyniliśmy liczne inwestycje w wiedzę i nowoczesne systemy informatyczne. W międzyczasie - ze względów podatkowych - zmieniła się forma działalności, jednak zespół jest ten sam. Dzisiaj możemy poszczycić się dużym gronem Klientów, którzy chętnie polecają nas innym. 

 

Szczególnie ważne są dla nas inwestycje w najnowsze systemy komputerowe, które ułatwiają prowadzenie biznesu naszym Klientom, a naszą pracę czynią bardziej efektywną. Spokój i bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Z punktu widzenia przedsiębiorcy księgowość jest nieefektywna. Jest jedynie przykrym obowiązkiem i koniecznością. Rozumiemy to!  Nasi Klienci zajmują się tym co naprawdę ważne, a my robimy resztę. 

 

Jesteśmy elastyczni. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż. Praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do oczekiwań Klientów. Firmom zagranicznym oferujemy również obsługę w językach obcych. 

Doradztwo Podatkowe

70%

Konsultacje Biznesowe

54%

Księgowość

96%

Kadry i Płace

90%

Nasz Zespół


W zespole są osoby, które zdobywały doświadczenia jako Dyrektor Finansowy (kilkuletnia praktyka u zagranicznego dewelopera przy realizacji inwestycji na zasadach "project finance"), Kontroler Wewnętrzny (kilkuletnia praktyka w dziale finansowym w międzynarodowej firmie turystycznej), Samodzielna Księgowa i Kadrowa (z ponad 30-letnią praktyką zawodową zdobytą w firmach o wielu profilach - produkcyjnych, deweloperskich, handlowych, usługowych). 


Oferujemy kompleksową obsługę księgową firm w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego. Jako wartość dodaną nasi Klienci otrzymują zupełnie gratisowo usługi doradcze w ramach prowadzonej działalności gospodarczej oraz dostęp do najważniejszych danych i zestawień online. 

Kto korzysta z naszych usług?


Z naszych usług korzystają firmy, które cenia sobie wysoką jakość i profesjonalizm oraz stawiają - podobnie jak my - na relacje długoterminowe. Oferta biura rachunkowego e-Bros jest zawsze "szyta na miarę", tak by zaspokoić wszystkie potrzeby Klienta. Poprzez nasze działania umożliwiamy optymalizację kosztów oraz poprawę osiąganych wyników. 


Czas to pieniądz, a my powierzone nam zadania wykonujemy terminowo dając tym samym możliwość optymalizacji podatkowej naszym Klientom. Biuro rachunkowe e-Bros (Warszawa Centrum) to łatwość działania w sferze krajowego i międzynarodowego biuznesu. 


"Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda potrzebujemy trochę więcej czasu".

ZESPÓŁ

Rafał Kurabiowski


Dyrektor Finansowy, Doradca Biznesowy  i Dyplomowany Księgowy

  +48 22 224 04 88

  rafal@e-bros.pl

Anna Kurabiowska


Samodzielna Księgowa i Kadrowa


  +48 22 224 04 08

  anna@e-bros.pl

Marcin Kurabiowski


Kontroler Wewnętrzny i Dyplomowany Księgowy

  +48 22 224 04 88

  marcin@e-bros.pl

Co Mówią o Nas Klienci?