ul. Dynasy 4 lok. 55, Warszawa (Tamka)

   Biuro Rachunkowe Czynne Pon. -  Pt.: 9:00 – 17:00. 

   +48 22 224 04 88

Fundacje i Stowarzyszenia


Fundacje i Stowarzyszenia z każdym rokiem zyskują na popularności. Coraz więcej osób podejmuje tego typu działalność w różnych celach, również w celu optymalizacji podatkowej swojej podstawowej działalności. Wychodząc na przeciw tym trendom, po odbyciu szkoleń z zakresu rozliczania fundacji i stowarzyszeń przez pracowników biura rachunkowego e-Bros postanowiliśmy wprowadzić na stałe do oferty usługi związane z rozliczaniem fundacji i stowarzyszeń.Cena dla fundacji i stowarzyszeń ustalana jest indywidualnie.​​​​​​​


Cena zależy od następujących czynników:


  • profilu działalności oraz tego czy dana instytucja działa na zasadach „non profit” czy też również zajmuje się działalnością gospodarczą.

  • obszerności wyciągu bankowego. Na cenę wpływa również możliwość importu wyciągów z pliku MT-940. Listę banków, które obsługują plik MT-940 mogą państwo uzyskać po skontaktowaniu się z naszym biurem rachunkowym.

  • ilości zatrudnianych pracowników/zleceniobiorców

  • ilości faktur, rachunków w ciągu miesiącaCena obsługi księgowej dla fundacji i stowarzyszeń zaczyna się od 170 zł netto miesięcznie.


Służymy pomocą!